Trylogia polskich erotyków

2021 rok to okres, kiedy pojawiło się wiele nowych książek w sklepach. Ale nie tylko nowe książki tak wzbudzają zachwyt czytelników. Wszystko dlatego, że pojawiły również nowe edycje starych książek. Czytelnicy, którzy nie mieli okazji ich przeczytać, mogą zapoznać się z historiami porywającymi, emocjonującymi, cieszącymi się olbrzymią popularnością. Wśród takich propozycji jest zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni. Najsłynniejsza, polska trylogia, którą napisała Blanka Lipińska.

Debiut na scenie

Blanka Lipińska pojawiła się właściwie znikąd. Dlaczego? Ponieważ nikt wcześniej nie słyszał o takiej osobie. Może i miała ona do czynienia z celebrytami, ale jej powiązania z rynkiem literackim były bardzo słabe. Co więc się stało, że postanowiła napisać takie erotyki, które wzbudziły ogrom emocji wśród czytelników? Autorka sama przyznaje, że było to spowodowane jej niezbyt satysfakcjonującym związkiem – nie tyle, jeżeli chodzi o uczucia, ale również o sam seks. Blanka Lipińska, że w tej sferze była niezaspokojona, czego upust dała w swoich książkach. “Seria “365 dni” okazała się wielkim sukcesem. Na tyle, że całość ma zostać zekranizowana. Część pierwsza miała swoją premierę w Walentynki, w 2020 roku. Część druga – trwają już nad nią prace filmowe, a potem przyjdzie czas na to, aby nakręcić część trzecią.

Czy mnie pokochasz?

Można powiedzieć, że Laura do tej pory miała całkiem normalne życie w Warszawie. Praca na etacie, narzeczony, dobre mieszkanie i przyjaciele – w sumie nie miała ona powodów do tego, aby narzekać. No i w perspektywie zbliżająca się podróż na Sycylię. Lecieli w czwórkę – ona ze swoim narzeczonym i jej przyjaciele. Główny cel? Odpoczynek oraz świętowanie urodzin Laury. Wszystko idzie w jak najlepszym porządku. Sycylia okazuje się bajkową krainą. Tylko, że drugiego dnia bajecznego wypoczynku Laura zostaje porwana.

Tak, dosłownie. Kobieta staje się zakładniczką sycylijskiej mafii. Dlaczego? Czyżby w jakiś sposób kobieta im podpadła? Oczywiście, że nie. Tylko, że szef najgroźniejszej mafii na świecie twierdzi, iż Laura jest jego miłością. Kobieta jest zszokowana tą historią i z góry uznaje Massimo za wariata. Chce uciekać do domu, ale ten jej nie daje. Mówi wprost – Laura ma 365 dni na to, żeby go pokochać. Tylko czy będzie ona w stanie pokochać faceta, który z zimną krwią jest w stanie zamordować człowieka? Wydaje się to nierealne, ale…nigdy nie można mówić nigdy. Nikt jeszcze nie wie, co przyniesie przyszłość.