Książki, które się podobają

Rok 2020 sprawił, że wiele osób na długi czas utknęła w domu. Dla własnego dobra i dla własnego bezpieczeństwa. Zapomnieliśmy o czymś takim, jak klubowe imprezy. Zapomnieliśmy o czymś takim, jak premiery kinowe. Na szczęście, w ostatnich miesiącach, kiedy skala zachorowań spada, coraz częściej możemy myśleć o tym, żeby powrócić do normalności. Chociażby po to, aby odwiedzić kino. Przewidywane są nowe filmy, w tym kontynuacja losów Laury i Massimo. Nic więc dziwnego, że ludzie przypomnieli sobie o czymś takim, jak zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni ze sklepu internetowego taniaksiazka.pl. Autorką jest Polka – Blanka Lipińska.

“365 dni”

Chyba nie ma osoby, która nie usłyszałaby o tej serii trzech książek. Ich pojawienie się w latach 2017-2019 wywołało niemały szok, na rynku polskim. Chociażby dlatego, że TAKIE książki napisała debiutantka, która do tej pory nie miała nic wspólnego z pisaniem. Tak, niestety, ale Blanka Lipińska nie tylko musiała zmierzyć się z wieloma przychylnymi komentarzami, to musiała zmierzyć się z krytyką. Znalazły się osoby, które jawnie twierdziły, że nie umie ona pisać. Czy tak faktycznie jest? Każdy chyba takie fakty powinien ocenić samodzielnie. Najważniejsze to fakt, że wszystkie trzy książki zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem. Na tyle, że pierwsza część trylogii już została zekranizowana, a druga już niedługo pojawi się na ekranach kin.

Miłość, seks i mafia

Chyba w tych trzech słowach można najpierw powiedzieć o czym dokładnie opowiadają te trzy książki. Mamy tutaj seks, który staje się podstawą do wielkiego pożądania. Z czasem pojawia się również coś na kształt miłości. No i jest jeszcze mafia, której przewodzi Massimo. Trzy bardzo ciekawe elementy, które sprawiają, że zainteresowanie książką rośnie.

Czy gdyby Laura wiedziała, że podczas tych rajskich wakacji jej życie tak mocno się zmieni, to zdecydowałaby się jeszcze raz polecieć? Całkiem możliwe, że tak. Może i na początku nie podobało jej się to, że mafioso tak ją traktuje, ale potem wszystko zaczęło jej się podobać. Nie tylko to. że Massimo był w stanie kupić jej co chciała i zabrać ją do najbardziej niezwykłych miejsc. Pożądanie pomiędzy nimi zaczęło rosnąć, a ona już nie mogła mu się oprzeć. Nawet, jak była sama w Warszawie, nie mogła bez niego wytrzymać. Laura nie wiedziała, że tak można żyć. Takie same słowa można powiedzieć o Massimo. Chociaż ich historia wcale nie była tak piękna, jakby to można było sądzić. Warto zapoznać się z ich przygodami.