Powieści erotyczne w polskim wydaniu

Erotyki – co można powiedzieć na ich temat? Dużo, a temat tak naprawdę nigdy dobrze nie zostanie wyczerpany. Jednych samo słowo “erotyka” mocno oburza. A inni są w stanie przyjąć wszystko, co jest z tym związane. W ostatnich czasach bardzo dużo mówi się o erotyce – chociażby dlatego, że pojawia się coraz więcej książek, które nawiązują do tego tematu. Jedną z takich książek (a właściwie można powiedzieć o liczbie mnogiej) jest zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni (https://www.taniaksiazka.pl/zestaw-3-ksiazek-365-dni-ten-dzien-kolejne-365-dni-blanka-lipinska-p-1230567.html). Tak, chyba wszyscy doskonale wiedzą z czym mają do czynienia i kto jest odpowiedzialny za sukces całej tej trylogii.

Polskie erotyki

Blanka Lipińska udowodniła, że Polska również może być krajem, gdzie o erotyce mówi się jawnie, bez żadnych oszust, czy też tajemnic. To całkiem naturalny temat, który nie jest obcy żadnemu człowiekowi. O ile, publikacje E.L.James nie wzruszyły nasz naród tak mocno (aczkolwiek wszystkie trzy książki zostały bardzo ciepło przyjęte), o tyle publikacje Lipińskiej wywołały niemały szok. Dlaczego? Po pierwsze – seks. I to w polskim wykonaniu. W kraju, gdzie do niedawna mówiło się jeszcze o tematach tabu. I nie była tu mowa o zawoalowanej historii. Wręcz przeciwnie. Historia z najdrobniejszymi szczegółami. Po drugie – nikomu nie znana autorka, która do tej pory nie miała nic do czynienia z pisaniem. Debitu literacki, który sprawił, że wszystkie trzy książki sprzedały się w tak dużej (prawie 2mln) ilości. O czym więc opowiada zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni? Warto to sobie przypomnieć.

Laura i Massimo

Polka i Sycylijczyk. Dziewczyna z dobrego domu i mafioso, który potrafi zabić człowieka z zimną krwią. Tego chyba nikt się nie spodziewał. Laura wylatuje na wakacje razem ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi. Miejsce docelowe to Sycylia, gdzie wszyscy mają zamiar odpoczywać i się dobrze bawić. Laura w życiu nie spodziewa się tego, że już drugiego dnia zostanie uprowadzona przez najgroźniejszą mafię, która akurat na Sycylii ma swoją siedzibę. Dlaczego tak się stało? Czy kobieta czymś ich obraziła? Nie. Historia jaką słyszy Laura osobiście od Don Massimo, wydaje jej się niewiarygodna. Tylko, że kobieta jeszcze nie wie, iż jej życie zaraz się zmieni. W taki sposób, jakiego ona na pewno się nie spodziewała. Czas na to, aby rozpocząć swoją największą przygodę w życiu, której może być nie tylko początkiem erotycznej fascynacji, ale także…miłości. Czy aby na pewno? Trzy wyjątkowe książki połączone w jeden zestaw.